kümblustünn

DROP-DISAINBASSEIN

Alates 3590 € 

Kas tead seda tunnet, kus vähemalt üks Sinu lastest on juba lasteaia lõpetanud ning Sinul on taas päris oma töö, kuhu igal argihommikul reipalt sammud sead?

 

Sa saad taaskord päris oma palga eest osta endale riideid ja neid korra kuus reede õhtuti sõbrannadele demonstreerida. Ööd kuuluvad vaid Sulle ning Sa ei pea enam mitu korda une ajal lapsi rahustamas käima. Sa ei muretse enam igapäevase pesupesemise ja söögitegemise pärast. Sa ei pea enam sättima oma nädalavahetuse väljasõite uneaegade järgi. Sa käid taas igakuiselt juuksuris ning nädalas korra-paar ehk isegi treeningsaalis. Sa soetasid oma mehega koos uue suurema kodu, kus on armas väikene hoov, mida kevadel tasapisi kujundama plaanid hakata. Su käed ja ka mõtted pole pidevalt lapsi täis. Sa võtad samm-sammult tagasi enda elu, mida arvasid mitte kunagi enam endale kuuluvat.

 

Kas tundsid end ära? Või pole Sa veel päris seal, kuid Sa unistad. Unistad sellest, et võid süütundeta võtta iseendale aega ja lihtsalt olla, mõnuleda vaikuses. See on Sinu helesinine unistus.

 

Siin see on, Eestis toodetud disainbassein Drop, helesinine unistus otse Sinu koduterrassile.

 

Drop on loodusest inspireeritud imekaunis tilgakujuline disainbassein. Avar ja piisavalt sügav, moodne kümblustünn, mis võimaldab meeldivas asendis veemõnusid nautida 6-10 inimesel. Turvaline ja lapsesõbralik pealekauba.

Tutvuge ja tellige

VAADAKE KA LISAVARUSTUST

Dropi basseinile pakutakse mitmekülgses valikus lisavarustust, lisatooteid ning veehooldusvahendeid. Kui te pole veel kindel, mida täpselt soovite, võtke ühendust meie klienditeenindusega – aitame teid meeleldi! Kontaktid leiate siit

Drop_Design_Fire_Web_1

Drop Disain Lõkkealus

Kauni disainiga Dropi välitulease.  Tulease on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis sobivad põhjamaistesse keerukatesse ilmaoludesse. Saadaval ka etanoolipõletiga, kui on vaja ohutumat tulekollet, näiteks klaasitud terrassidele.

Drop Lõkkealus

lisavarustus

LISAVARUSTUS

Drop töötab suurepäraselt ka standardvarustuses, kuid kui vajate pisut rohkem lisaluksust näiteks mullivannisüsteemi või basseini puhastamist lihtsustavat UV-süsteemi, siis tutvuge meie mitmekülgse lisavarustuse võimalustega.

 

Lisavarustus

BASSEINIKEMIKAALID

Lai valik veehooldustooteid, mille abil saab kümblusvee lihtsal moel selge ja puhta hoida. Saadaval ka kloorivabad puhastusvahendid.

 

 

Basseinikemikaalid