kümblustünn

DROP-DISAINBASSEIN

Alates 3590 € 

Dropi bassein on Soome Aasta Disainiteo auhinna saanud uhke ja unikaalne välibassein, mille kütteviisi ja varustustaseme saate valida oma vajaduste alusel.

Basseinil on valmis süvaimmutatud puitkarkass, mis muudab selle paigaldamise, terrassi süvistamise või katmise/viimistlemise väga lihtsaks.

 

Drop basseinidele kehtib 2 aastane garantii.

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tutvuge ja tellige

SUUR talvine hinnasula  ⇒⇒⇒

VAADAKE KA LISAVARUSTUST

Dropi basseinile pakutakse mitmekülgses valikus lisavarustust, lisatooteid ning veehooldusvahendeid. Kui te pole veel kindel, mida täpselt soovite, võtke ühendust meie klienditeenindusega – aitame teid meeleldi! Kontaktid leiate siit

Drop_Design_Fire_Web_1

Drop Disain Lõkkealus

Kauni disainiga Dropi välitulease.  Tulease on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis sobivad põhjamaistesse keerukatesse ilmaoludesse. Saadaval ka etanoolipõletiga, kui on vaja ohutumat tulekollet, näiteks klaasitud terrassidele.

Drop Lõkkealus

lisavarustus

LISAVARUSTUS

Drop töötab suurepäraselt ka standardvarustuses, kuid kui vajate pisut rohkem lisaluksust näiteks mullivannisüsteemi või basseini puhastamist lihtsustavat UV-süsteemi, siis tutvuge meie mitmekülgse lisavarustuse võimalustega.

 

Lisavarustus

BASSEINIKEMIKAALID

Lai valik veehooldustooteid, mille abil saab kümblusvee lihtsal moel selge ja puhta hoida. Saadaval ka kloorivabad puhastusvahendid.

 

 

Basseinikemikaalid