Drop-basseini mõõtejoonised

 

 

 

Basseini ja karkassi mõõtmed

 

A

Meie basseinikomplekt sisaldab süvaimmutatud puidust valmistatud korpust, mille ülesanne on basseini toestada. Korpuse põhi on ehitatud selliselt, et basseini mass jaguneb ühtlaselt kogu põhjale.


 

 

 Kogu karkassi soojustus

 

Kogu karkassi soojustus tehakse 50 mm paksusest soojustusplaadist ESP Silver, mis kaetakse lisaks vineeriga. See suurendab pisut basseini raami mõõtmeid – karkassi mõõdud on sel juhul ca 214 cm × 214 cm. Sellise kogu karkassi isolatsiooni abil saab kogu basseini karkassi muuta soojaks seadmeruumiks, kuhu on lihtne paigutada vajalikke seadmeid. See kaitseb ka mullisüsteemi torusid külmumise eest, sest ainult isoleeritud seadmeruumi kaudu soojustatakse vaid u ¼ basseini karkassist. Viimast varianti on sobiv kasutada, kui lisavarustusena kasutatakse elektri- või maasoojuskütet ja filtrisüsteemi, aga mitte mullisüsteemi.

Kogu karkassi soojustamisel paigaldatakse basseini karkassi peale u 1 cm paksune veekindel vineer, mis suurendab basseini mõõtmeid u 2 cm külgsuunas ning 1 cm kõrgussuunas.

 

All on toodud Dropi basseini joonis kogu karkassi soojustusega. Kattevineer paigaldatakse raami peale ja vineeri tehakse vajalikku kohta hooldusluuk, mis tagab seadmetele juurdepääsu.

 

 

Ahi

 

Tõhus 30 kW ahi valmistatakse vastupidavast merealumiiniumist. Ahjuga koos tarnitakse 2 meetrit torusid, vajalikud klambrid, 2 m korsten ning basseini tellimisel ka basseini paigaldatud läbiviigud. Ahju korstnat saab pikendada ühemeetriste pikenduste abil, mida on võimalik tellida meie klienditeenindusest.

Piltide suurendamiseks klõpsake nendel.

All vasakul ahi roostevabast terasest luugiga, paremal ahi standardluugiga, mis on pulbervärvitud merealumiiniumist.